PROJELER

Gençlik Servisleri Merkezi

Gençlik Servisleri Merkezi’nin sosyal medya iletişimini geliştirmek için eğitimler verildi. Mevcut web sitesi üzerinde çalışıldı ve değişiklikler yapıldı. Sosyal medya hesapları optimize edildi ve etkileşimin arttırılmasına yönelik çalışmalar yapıldı. 

Madalyon Psikiyatri Merkezi

Sosyal medyayı daha etkin kullanmaya karar veren Madalyon Psikiyatri Merkezi’ne danışmanlık, yönetim ve tasarım hizmeti verdik. 

Bizsiz Anayasa Olmaz Kampanyası

Sivil Toplumu Geliştirme Derneği, gündemde olan yeni anayasa çalışmaları ile ilgili toplumda farkındalık oluşturmak, sivil toplum örgütlerinin sürece daha etkin katılımını sağlamak amacıyla bir kampanya düzenleme kararı aldı. 150 kadar sivil toplum örgütü tarafından desteklenen kampanyaya ‘Bizsiz Anayasa Olmaz’ adı verildi.

Yatiba Systems

Digital Signage sektöründe yer alan Yatiba Systems firmasının kurumsal kimlik çalışmalarını, web sitesini, broşürlerini, sosyal medya görsellerini ve tanıtım videolarını yaptık. Firmanın dijital pazarlama ve sosyal medya iletişimini planladık. Danışmanlık ve eğitim hizmetleri verdik. 

Kitap Network

Kitap Network Türkiye’nin her yerine her kitabı ulaştırabilecek bir servis hazırladı. Bu servisle birlikte kitapseverler kendilerine en yakın PTT şubesine giderek istedikleri kitabı sipariş etmekte ve kitap birkaç gün içinde ellerine geçmekteydi. Kitap Network’ün bu servisini tanıtmak için gerekli ihtiyaçlar analiz edildi. Bir web sitesi yapılması ve servisin daha çok insan tarafından öğrenilmesi için web […]