HAKKIMIZDA

Kamra Interactive 2006 Ocak ayında kurulmuş. Dijital tasarım, dijital yayıncılık alanlarında faaliyet göstermiştir. Animasyon, dijital illüstrasyon, grafik tasarım, web videoları, web sitesi ve blog tasarımları, e-öğrenme ve çevrimiçi uygulamalar alanlarında çalışmıştır. 2011 yılında dijital pazarlama ve sosyal medya iletişimi alanında çalışmalar yapmaya başlayarak dijital içerik üretme yeteneklerinin yanına dijital iletişim stratejisi, topluluk yönetimi, kampanya tasarımı ve yönetimi, dijital pazarlama mecralarının kullanımı üzerine projeler geliştirmiştir. Kamra bugüne kadar 80’e yakın özel ve kamu kuruluşuyla projeler gerçekleştirmiştir.

Ne yapıyoruz?


DİJİTAL PAZARLAMA

E-ticaret iş modeli ve pazarlama planı, 
Dijital reklam ve SEO stratejileri,         
Sosyal medya pazarlama,
Kampanya tasarımı ve yönetimi, 
Eposta pazarlama

İÇERİK PAZARLAMA

İçerik pazarlama planı
İçerik geliştirme: metin, grafik, video vb.

WEB TASARIM

Web tasarım hizmetlerimizi isteweb.net adını verdiğimiz bir tam hizmet servisinin altında topladık. Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

EĞİTİM

Dijital pazarlama ve iletişim eğitimlerimizi  dijital.pro adını verdiğimiz bir servisinin altında topladık. Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

isteweb.net

İyi bir web sitesi, sizi hedef kitlenize doğru anlatan, iyi tasarlanmış, güncel, hızlı, sürdürülebilir, erişilebilir ve güvenlik sorunu olmayan bir web sitesidir. Böyle bir web sitesi işinizi büyütür, potansiyel müşterileri size çeker ve müşteri ilişkilerinizi geliştirir. İŞTE WEB! web sitenizi etkili bir pazarlama aracı olarak kullanmanız için gereken tüm olanakları sunan kurumsal bir web servisidir.

dijital.pro

Kişilerin ve kurumların dijital medya kullanım kapasitelerini geliştirmek; dijital ekonomi ve pazarlama bilgilerini, dijital okur-yazarlık yetkinliklerini arttırmaya yönelik yüz yüze eğitimler. Bireylere ve kurumlara yönelik olarak tasarlanmış bu eğitimler ile dijital dönüşümün yarattığı iş fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

MÜŞTERİLERİMİZ